Praca: Mechanik Samochodowy

Dołącz do Nas!

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy pracownika stanowisko : MECHANIK SAMOCHODOWY.

Wymagania:

– Wykształcenie techniczne, mile widziane z zakresu motoryzacji lub elektrotechniki;
– Doświadczenie związane z naprawą samochodów osobowych;
– Bardzo dobra organizacja pracy, sumienność, dokładność;
– Umiejętność pracy w zespole;
– Prawo jazdy kategorii „B”.

Obowiązki:

– Wykonywanie napraw mechanicznych pojazdów;
– Obsługa wulkanizacji;
– Wykonywanie diagnostyki pojazdów;
– Dbanie o swoje stanowisko pracy – czystość, porządek;
– Utrzymanie powierzonego mienia w pełnej sprawności;
– Przestrzeganie zasad pracy ustalonych w zakładzie;
– Nawiązywanie pozytywnych relacji z klientem.

Oferujemy:

– Stałą pracę w pełnym wymiarze godzin,
– Pracę w młodym zespole prężnie rozwijającej się firmy,
– Systemy motywacyjne,
– Umowa o pracę,
– Możliwość rozwoju,
– Udział w szkoleniach,
– Atrakcyjne zarobki.

Stanowisko:

Stanowisko:

Mechanik samochodowy

Miejsce wykonywanej pracy: Zabrze

Wyślij nam swoje CV

Back to top