Praca: Sprzedawca

Dołącz do Nas!

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy pracownika stanowisko : Specialista ds. sprzedaży części samochodowych.

Wymagania:

– Doświadczenie w sprzedaży i doborze części samochodowych przez telefon,
– Znajomość budowy samochodów oraz części samochodowych,
– Podstawowa znajomość bazy TEC-DOC,
– Wyształcenie min. Średnie lub Techniczne,
– Orientacja na klienta i wyniki,
– Smykałka do sprzedaży i entuzjazm,
– Komunikatywność i wysoka kultura osobista,
– Zdolności negocjacyjne,
– Umiejętność słuchania i poznawania potrzeb klientów,
– Dobra znajomość obsługi komputera.

Obowiązki:

– Obsługa sprzedaży „przychodzącej” telefonicznie i e-mailowo,
– Realizacja celów sprzedażowych,
– Pomoc w doborze właściwych części samochodowych oraz weryfikacja doboru zamówionych przez klientów części,
– Budowanie długofalowych relacji z pozyskanymi Klientami,
– Doradztwo w zakresie części samochodowych.

Oferujemy:

– Pracę w młodym energicznym zespole,
– Stałe zatrudnienie w pełnym wymiarze godzinowym,
– Możliwość rozwoju,
– Liczne szkolenia,
– Samodzielną i interesującą pracę,
– Atrakcyjne zarobki.

Stanowisko:

Stanowisko:

Specialista ds. sprzedaży części samochodowych

Miejsce wykonywanej pracy: Zabrze

Wyślij nam swoje CV

Back to top