Usługi

Stale się rozwijamy!

CO MOŻEMY DLA CIEBIE ZROBIĆ?

Jesteśmy sklepem oraz serwisem samochodowym, który od lat dba o jakość świadczonych usług. Pracują u nas certyfikowani mechanicy i elektrycy samochodowi, którzy wciąż poszerzają swoje kompetencje uczestnicząc w dodatkowych szkoleniach z zakresu obsługiwanych przez nas marek.

Posiadamy wysokiej klasy specjalistyczny sprzęt do weryfikacji usterek elektroniki komputerowej oraz najnowszej generacji urządzenia do geometrii wszystkich marek pojazdów. Zajmujemy się kompleksową obsługą pojazdów osobowych i dostawczych wszystkich marek w zakresie mechaniki, elektroniki, elektrotechniki i diagnostyki. Wykonujemy usługi takie, jak np.: przeglądy okresowe, serwis klimatyzacji, ustawienie geometrii zawieszenia, wymianę opon, regenerację (czyszczenie) filtrów DPF/FAP, test zawartości CO2 w płynie chłodniczym czy diagnostykę komputerową.

Zakres napraw:

  • Bieżące naprawy eksploatacyjne

  • Wulkanizacja i naprawa opon

  • Geometria kół

  • Serwis klimatyzacji

  • Diagnostyka komputerowa

  • Regeneracja alternatorów i rozruszników

  • Serwis webasto

  • Wymiana oraz spawanie tłumików

  • Remonty silników

  • Wymiana rozrządów

Specjalizujemy się m.in. w:

 

Czytaj dalej

SERWIS KLIMATYZACJI

Nasi mechanicy wykonają pełny serwis klimatyzacji w Państwa pojeździe. Posiadamy wysokiej klasy maszyny do diagnostyki i napełniania klimatyzacji.

Czytaj dalej

DIAGNOSTYKA KOMPUTEROWA

W oparciu o niezawodne programy do diagnostyki komputerowej sprawdzimy Państwa samochód w celu zweryfikowania wszelakich błędów mających związek z elektroniką w pojeździe. W wielu przypadkach jest to sposób na postawienie trafnej diagnozy w ciągu kilku minut.

Czytaj dalej

WULKANIZACJA

W naszym warsztacie mają Państwo możliwości zakupić, wymienić bądź naprawić opony w swoim samochodzie. Wykonujemy kompleksowe usługi z zakresu wulkanizacji przy pomocy wysokiej klasy przeznaczonych do tego maszyn.

Czytaj dalej

GEOMETRIA

Przy pomocy najnowocześniejszych maszyn laserowych wyspecjalizowani mechanicy ustawią geometrię kół w Państwa pojeździe.

Czytaj dalej

WEBASTO

Wykonujemy usługi z zakresu naprawy oraz montażu ogrzewania postojowego we wszystkich samochodach osobowych, dostawczych oraz ciężarowych.

Czytaj dalej

REGENERACJA ALTERNATORÓW

W naszym warsztacie zajmujemy się regeneracją alternatorów, rozruszników oraz sprężarek klimatyzacji korzystając przy tym z najwyższej jakości części.

Naprawiając u Nas masz gwarancję doboru najlepszych części:

Back to top