fbpx
Ciemny Jasny

Zaplanuj swój domowy budżet

Trafiłeś tutaj, bo wiesz, że naprawa samochodu potrafi czasem mocno spustoszyć portfel, a przecież nie chcesz z tego powodu dojeżdżać do pracy komunikacją miejską… Na szczęście mamy dla Ciebie ofertę naprawy pojazdu na raty!

Jesteśmy mechanikami z krwi i kości – dbanie o samochody to nie tylko nasza praca, ale i hobby. Naszym klientom oferujemy coś, czego nie mają inne warsztaty – raty 0%! Wszystkie formalności ograniczyliśmy do niezbędnego minimum; decyzję otrzymasz już w minutę, przy czym nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów – spłacasz wygodnie w ratach tylko wysokość rachunku.

Nieprzewidziany wydatek?

A może czas najwyższy na porządny przegląd albo zakup nowych opon? Nie musisz rujnować swojego budżetu – z naszym systemem ratalnym wykonasz wszelkie niezbędne naprawy – to pierwszy warsztat z taką ofertą! W trosce o naszych klientów i ich samochody oferujemy NAPRAWY NA RATY – szybko, wygodnie i bez skomplikowanych procedur.

Czy podobał Ci się ten wpis?

Kliknij w gwiazdkę żeby wystawić ocenę.

Średnia ocena: 4.9 / 5. Liczba głosów: 129

Jak dotąd nikt nie ocenił tego wpisu. Bądź pierwszy!

  1. Jeszcze raz dziękuję za naprawę ratalną swojego auta. W moim przypadku miesiąc wcześniej wydałam prawie 4 tysiące za naprawę swojego Suzuki. Trafiłam na ten warsztat spłukana ostatnią naprawą. Ta najtańsza też nie była, bo prawie 1500 zł. Na szczęście mili Panowie z biura zaproponowali mi system ratalny (nowość jak się okazało). Wniosek banalny, kilka podstawowych danych i po chwili dostałam zgodę z umową na maila. Zupełnie coś nowego jak dla mnie! Mechanik z płatnością na raty. Dziękuję za szynką naprawę mojej żabki. Napewno do was wrócę.

  2. Bardzo ciekawy blog, rzeczowy i wyważony. Od dzisiaj zaglądam regularnie i subsbskrybuje kanał RSS. Pozdrowienia 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powiązane posty
Call Now Button