fbpx
Ciemny Jasny

Naszą przygodę z motoryzacją zaczęliśmy skromnie

Założyliśmy mały sklep internetowy, oferując części samochodowe różnych marek. Szybko okazało się, że popyt na tego typu usługi jest na tyle duży, że znaleźliśmy się w czołówce polskich sprzedawców na znanych portalach aukcyjnych. Zdaliśmy sobie sprawę z tego, że na rynku jest ogromne zapotrzebowanie na rzetelny serwis z prawdziwego zdarzenia – gdzie Klient wie za co płaci jeszcze przed podjęciem niezbędnych napraw. W ciągu kolejnych dwóch lat otworzyliśmy nasz warsztat. Jak się okazało, szybko zrobiło nam się ciasno – ilość zleceń i napraw popchnęła nas do podjęcia kolejnej ważnej decyzji. Postanowiliśmy przejąć cały kompleks budynków po autoryzowanym serwisie Chryslera. I tam jesteśmy dla Was do dziś.

Od tego czasu stale powiększamy zakres usług, warsztat oraz naszą załogę. Obecnie nasz zespół tworzy grupa przeszło 30 osób, które znają wszystkie tajniki motoryzacji, i wiążą przyszłość z tą branżą. Dziś posiadamy 27 niezależnych stanowisk, co wyróżnia nas na tle innych warsztatów, czy nawet autoryzowanych serwisów. Mamy swój własny magazyn części, aby maksymalnie skrócić czas oczekiwania na serwis.

Świadczymy naprawdę szeroki zakres napraw – od wymiany opon, przez serwis klimatyzacji po większe projekty typu remont silnika. Jesteśmy do dyspozycji Klientów przez długie godziny – w tygodniu pracujemy do 20:00, w soboty do 15:00.

Oferujemy możliwość wypożyczenia auta zastępczego na czas naprawy. Jeśli pilnie potrzebujesz auta, możesz je także od nas wynająć za niewielką sumę, bez dodatkowych opłat. Działamy transparentnie – zależy nam na Twojej wygodzie.

Jakie plany na przyszłość? Pracujemy nad projektem sieci warsztatów – chcemy w tym roku uruchomić kolejny, pilotażowy oddział, który będzie kontynuował idee napędzające naszą firmę. Robimy to dla Ciebie – dlatego warto nam zaufać!

Call Now Button