fbpx
Ciemny Jasny

10-lecie naszej działalności – Jubileuszowa wiadomość dla naszych Klientów!

Drodzy Klienci,

Może to i banał, ale tym bardziej teraz czujemy jak czas szybko leci. Za nami 10 lat pracy, szaleńczego rozwoju, błędów, sukcesów i przeszło 47 tyś otwartych zleceń serwisowych.

Liczba ta napawa dumą, a jednocześnie obrazuje nam do czego zdolni są ludzie dosłownie przesiąknięci pasją do motoryzacji.

Ten jubileuszowy czas był idealną okazją na podsumowaniu naszych dotychczasowych osiągnięć oraz wyznaczenia nowych trajektorii naszego rozwoju. Bo uwierzcie, to dopiero początek i jesteśmy pewni, że nadchodzący czas przyniesie tą samą radość i emocje jak pamiętny Maj 2017 roku, w którym z małego, choć znanego warsztatu przenieśliśmy się do kompleksu o powierzchni prawie 2000m2! Było to ogromne wyzwanie, które wymagało od nas wieloletniej pracy, korekt i setek wniosków.

Ze zdobytym ogromnym doświadczeniem i równie wielkim pomysłem na markę MOTOER wchodzimy w nowy rozdział, który z dumą będziemy wam relacjonować.

Chciałbym ogromnie podziękować wszystkim osobom współtworzącym nasz serwis oraz klientom, którzy byli z nami w trakcie tych udanych jak i mniej udanych napraw.

Krzysztof Kozioł
Prezez MOTOER sp. z o.o.

Chcielibyśmy zaproponować Wam aplikację, która pomoże Wam oszczędzać pieniądze i dostosować nasze usługi do Waszych indywidualnych potrzeb. Oprócz tego, przeliczyliśmy Wasze dotychczasowe naprawy i zamieniliśmy je na punkty, które możecie wykorzystać na darmowe usługi o wartości 4000 zł, a ta wartość stale rośnie!

W Klubie MOTOER, będziesz mieć wszystko pod ręką – od wygodnego wyboru usług, przez śledzenie postępów w naprawach, aż po zbieranie punktów i wymianę ich na atrakcyjne nagrody. Nie zastanawiaj się dłużej.

Dołącz do Klubu MOTOER!

1. Kontroluj swoje wydatki
2. Wykorzystaj możliwości e-garażu
3. Zbieraj dodatkowe punkty
4. Zamieniaj je na darmowe usługi i rabaty!

Czy podobał Ci się ten wpis?

Kliknij w gwiazdkę żeby wystawić ocenę.

Średnia ocena: 4.9 / 5. Liczba głosów: 287

Jak dotąd nikt nie ocenił tego wpisu. Bądź pierwszy!

16 komentarz
  1. Zgromadzone punkty już niedługo zafundują mi darmowy przegląd auta przed wyjazdem. Jedynie co to poprawcie menu jest troche za małe

  2. Zobaczymy jak ta aplikacja wpłynie na moją codzienność związaną z samochodem. xD A na poważnie to faktycznie fajna niespodzianka. Tym bardziej że sporo u was zostawiłem

  3. Nie miałem pojęcia że moje poprzednie naprawy zwrócą się w postaci darmowych voucherów Brawo panowie

  4. Warsztat wzlotów i upadków ale jeden z lepszych w zabrzu. Mam nadzieję że jesteście jeszcze lepsi niż 2 lata temu i poprawiliście logistykę pracy

    1. Aplikacja dostępna jest online dla Klientów naszego serwisu – nie musi Pan niczego ściągać ani instalować. Jeżeli jest Pan klientem naszego serwisu to otrzyma Pan link aktywacyjny. Jeżeli nie, to serdecznie zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powiązane posty
Call Now Button