fbpx
Ciemny Jasny

Bez obaw, oponę można naprawić!

Przebita opona to problem, z którym zmierzył się chyba każdy kierowca. Zdarza się, że przebicie może na początku pozostać niezauważone. Niezależnie od rodzaju usterki, należy ograniczyć poruszanie się, aby nie uszkodzić konstrukcji opony, a następnie skontaktować się z warsztatem samochodowym.

Szczegóły usługi:

  • Cena usługi: 45 zł
  • Czas trwania: 30 minut

Jak przeprowadzamy naprawę opon w MOTOER?

Naprawę wykonuje nasz przeszkolony wulkanizator. Po zdjęciu opony, a następnie zbadaniu stanu jej konstrukcji i stopnia uszkodzeń, mechanik przystępuje do czyszczenia zniszczonego obszaru. Wyrównuje otwór i usuwa uszkodzoną gumę. Aby zatkać dziurę używamy specjalnego kołka uszczelniającego. Ustawiając go tak, aby przechodził przez wnętrze opony i hermetycznie uszczelniła otwór. Na samym końcu połączenie jest utrwalane przez związanie dedykowanej masy uszczelniającej.

Dysponujemy niezbędnym sprzętem do przeprowadzania wysokiej jakości napraw. Nasza usługa pozwala przedłużyć żywotność opon i zaoszczędzić na ich wymianie. Jednak należy pamiętać, aby nie naprawiać tej samej opony więcej niż dwa razy.

Warunki dotyczące naprawy opon.

Naprawa przebitej opony to ekonomiczne rozwiązanie, które pozwala uniknąć wymiany opon na obu osiach. Jednak nie zawsze jest ona możliwa. Nasi specjaliści oceniają sytuację według kilku kryteriów:

  • lokalizacja – do naprawy nadają się tylko przebicia znajdujące się na bieżniku,
  • rozmiar – otwór nie powinien przekraczać 6 mm średnicy,
  • ogólny stan opony – rowki na zewnątrz nie mogą nosić śladów zużycia; opona wewnątrz musi zachować swoją strukturę.

Podczas odwiedzin w warsztacie MOTOER nasi konsultanci doradzą Ci właściwe rozwiązanie. Przed przystąpieniem do pracy zawsze oceniamy, czy jest możliwość naprawy opony. W ten sposób niwelujemy koszty zakupu nowego kompletu.

Skorzystanie z usługi naprawy opony w MOTOER daje możliwość:

  • przedłużenia żywotności opony,
  • oszczędność pieniędzy na zakup nowych opon,
  • bezpiecznego powrotu za kierownicę samochodu.

Czy podobał Ci się ten wpis?

Kliknij w gwiazdkę żeby wystawić ocenę.

Średnia ocena: 5 / 5. Liczba głosów: 4

Jak dotąd nikt nie ocenił tego wpisu. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powiązane posty

Nowoczesna geometria kół 3D

Wykonujemy ją przy użyciu specjalistycznego sprzętu z kamerami o bardzo wysokiej rozdzielczości. Czy podobał Ci się ten wpis?…
Call Now Button