fbpx
Ciemny Jasny

Po okresowym badaniu technicznym

Tym razem zajmiemy się bardzo popularnym samochodem jakim jest Opel Astra H. Auto trafiło do nas po corocznej weryfikacji, podczas której niestety nie zwrócono uwagi na wiele poważnych usterek. Stacja kontroli pojazdu dostrzegła kiepski stan klocków hamulcowych oraz tulei wahacza. Natomiast co z resztą?

▪ Pęknięte sprężyny osi przedniej,
▪ Pęknięte sprężyny osi tylnej,
▪ Uszkodzona poduszka silnika,
▪ Luz na drążkach kierowniczych,
▪ Zły stan osłon tarcz hamulcowych,
▪ Kiepski stan układu wydechowego.
Samochód:OPEL ASTRA H
Wersja silnikowa:1.7 CDTI 110KM
Rok produkcji: 2009
▪ Wymiana poszczególnych części zgodnie z diagnozą.

Po zaakceptowaniu wyceny przez właściciela pojazdu przystąpiliśmy do prac przy samochodzie. W Astrze zamontowaliśmy komplet nowych hamulców osi tylnej oraz zajęliśmy się kompleksowo zawieszeniem. Po wymianie pękniętych sprężyn oraz pozostałych wadliwych elementów mogliśmy przystąpić do ustawienie geometrii 3D.

Samochód po przeprowadzonych pracach jest w nienagannym stanie technicznym i mimo przejechanych kilometrów powinien służyć właścicielowi przez długi czas.

Nieoczekiwany wydatek?

A może zaplanowana naprawa samochodu? Niezależnie od powodu wizyty w warsztacie samochodowym warto rozważyć naprawę w systemie ratalnym 0%. Dzięki temu możesz lepiej zaplanować wydatki, a cały rachunek rozłożyć na niewielką miesięczną kwotę. Raty możesz spłacić w dowolnym momencie bez dodatkowych kosztów. Nie czekaj i odwiedź nasz oddział w Zabrzu.

Czy podobał Ci się ten wpis?

Kliknij w gwiazdkę żeby wystawić ocenę.

Średnia ocena: 5 / 5. Liczba głosów: 4

Jak dotąd nikt nie ocenił tego wpisu. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powiązane posty
Call Now Button