fbpx
Ciemny Jasny

Dokładna weryfikacja i system ratalny 0%

Od pewnego czasu jesteśmy kojarzeni z obu tych kwestii, dlaczego w takim razie ich nie połączyć? Naprawy w systemie ratalnym są świetną alternatywą na nieoczekiwane wydatki lub zaplanowane kosztowne naprawy. W końcu nie na co dzień zaglądamy pod maskę samochodu, a pewne usterki gromadzą się przez lata. Postanowiliśmy przybliżyć Wam nasz sposób działania i przedstawić nowe możliwości finansowania.

▪ Wymiana tylnego mechanizmu wycieraczek,
▪ Weryfikacja stanu technicznego pojazdu.
Samochód:AUDI A4 AVANT (B7)
Wersja silnikowa:1.6 102KM
Rok produkcji:2007
▪ Eliminacja usterek zgodnie z diagnozą i zaakceptowaną wyceną.

Czym jest weryfikacja stanu technicznego pojazdu i dlaczego warto ją regularnie wykonywać?

Przegląd stanu technicznego nie jest niczym nowym w naszym warsztacie. Jest to standard, który udoskonalany od wielu lat, a jego początki sięgają jeszcze poprzedniej lokalizacji, gdzie skala naszych działań była zdecydowanie mniejsza. Uważamy, że jesteśmy zobowiązani do tego by każdorazowo przedstawić Ci kluczowe informacje na temat Twojego pojazdu.

Elementy zawieszenia, układ hamulcowy czy postępujące wycieki nasilają się wraz z każdym przebytym kilometrem. Usterki te wykryte w porę pozwalają zminimalizować zakres przyszłych prac oraz wpływają bezpośrednio na Twoje bezpieczeństwo.

Co wchodzi w skład przeglądu?

Opracowaliśmy kilkanaście typów list kontrolnych, gdzie możemy wyróżnić trzy najważniejsze grupy:

 • Wersja skrócona; stosowana m.in. podczas wymiany opon czy serwisu klimatyzacji oraz wszędzie tam gdzie mamy do czynienia z szybką obsługą,
 • Przegląd przedzakupowy; gdzie przygotujemy pełen raport nt. samochodu;
 • Przegląd standardowy; sprawdzamy aż 43 punkty w samochodzie dając Ci gwarancję tego, że zostaniesz poinformowany o najważniejszych usterkach;

W tym ostatnim kontrolujemy stan zawieszenia, układ hamulcowy jak i kierowniczy, sprawdzamy samochód pod kątem wycieków, korozji czy stanu ogumienia!

Wróćmy natomiast do naszego Audi A4, ponieważ w kwestii przeglądów z całą pewnością przygotujemy osobny wpis. W samochodzie zlecono nam wymianę mechanizmu wycieraczek oraz dokładną ocenę jego stanu. Naszym zadaniem było przygotowanie auta do długiej i niezawodnej jazdy.

Co wykazał przegląd techniczny pojazdu?

W aucie znaleźliśmy kilka niegroźnych zapoceń jak i niestety poważnych wycieków. Jednymi z nich były: uszczelniacz wału korbowego od strony skrzyni oraz chłodniczka oleju. Odboje i osłony amortyzatora kwalifikowały się do natychmiastowej wymiany – dzięki temu wydłużyliśmy żywotność nadal sprawnych amortyzatorów. Uszkodzony był również przewód powietrza wtórnego, a oględziny osi przedniej pozwoliły stwierdzić przekroczenie minimalnej grubości tarcz hamulcowych oraz zapieczone prowadnice prawego zacisku

Mechanizm wycieraczek, dostarczony przez klienta okazał się w pełni sprawny, winowajcą okazał się spalony silnik – co jest częstą przypadłością tego modelu.

Stwierdziliśmy wiele poważnych usterek, co w takim przypadku?

Po wypełnieniu listy kontrolnej przez doświadczonego mechanika przygotowujemy wycenę uwzględniającą zakres prac jak i rekomendowane części. Doradca serwisowy dokładnie analizuje sytuację, a następnie porusza najpoważniejsze usterki stwierdzone w samochodzie.

Każdorazowo staramy się rozplanować dane naprawy, dbając oto by maksymalnie zoptymalizować cały proces. Dzięki temu grupując usterki ze sobą powiązane lub zlokalizowane blisko siebie znacząco obniżamy koszty naprawy. Dokładamy wszelkich starań by przewidzieć jak najwięcej możliwych sytuacji w trakcie naprawy Twojego auta – przyznasz przecież, że nie ma nic gorszego niż telefon z warsztatu informujący o dodatkowych kosztach.

Rozłóż rachunek na niskie i wygodne RATY 0%

Na te i inne sytuacje przygotowaliśmy zupełnie nową formę płatności. Dosłownie w kilka chwil nasz certyfikowany pracownik biura jest wstanie sprawdzić Twoją zdolność kredytową, a następnie wybrać bank, który udzieli Ci ofertę bez żadnych dodatkowych kosztów.

 • Bez zakładania dodatkowych rachunków bankowych,
 • Na całkowicie uproszczonych warunkach,
 • Bez ubezpieczeń i dodatkowych opłat,
 • Z możliwością całkowitej spłaty w dowolnym momencie.

Niezależnie od kwoty czy posiadanego auta.

Pewnie to nieodpowiedni czas nawet na małą naprawę… A może czeka Cię kupno i wymiana opon? Ten sposób płatności jest rozwiazaniem Twoich problemów.

Poświęcamy ogrom czasu na negocjowanie najlepszych ofert w zarówno czołowych jak i tych mniejszych bankach. Zrezygnowaliśmy z wszelkich dochodów związanych z tego typu działalnością. Tylko dzięki temu mogliśmy opracować zupełnie nowatorską metodę płatności 0% w warsztacie samochodowym.

Mamy zgodę, czas na naprawę!

Jaka jest minimalna kwota w systemie ratalnym?

Gdyby to od nas zależało nie byłoby żadnych obwarowań w tej kwestii. Natomiast kwota od której możemy rozpocząć proces wnioskowania zaczyna się od 300 zł brutto.

Spotkała Cię nieoczekiwana awaria samochodu? A może od dłuższego czasu planujesz gruntowny przegląd auta? Zaplanuj swój budżet i rozłóż kwotę naprawy na wygodne raty.

Czy podobał Ci się ten wpis?

Kliknij w gwiazdkę żeby wystawić ocenę.

Średnia ocena: 5 / 5. Liczba głosów: 19

Jak dotąd nikt nie ocenił tego wpisu. Bądź pierwszy!

6 komentarz
 1. Ile kosztuje montaż sprzęgła? Audi TT 2.0T 2011r. Proszę o wycenę na maila. Dodatkowo filtry i olej.

     1. Dzień dobry, maksymalny czas kredytowania to 48 miesięcy, oczywiście z możliwością szybszej spłaty.

      Serdecznie zapraszamy do zapisania się online na naprawę, wszystkim się zajmiemy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powiązane posty
Call Now Button