fbpx
Ciemny Jasny

Obsłużymy Twoje samochody firmowe

Prowadząc firmę doskonale wiesz jak bolesne bywają usterki samochodów i jakie straty przynoszą. Niezależnie od branży, w której pracujesz samochód na pewno pełni w nim kluczową rolę, nawet gdy na pierwszy rzut oka wydaje się kwestią drugoplanową. Zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego od lat obsługujemy małe i średnie floty, gotowi na szybką pomoc. Podobnie było w omawianym przypadku.

▪ Problem z wrzucaniem biegów, na początku po długiej trasie, teraz już stale.
Samochód:OPEL MOVANO B
Wersja silnikowa:2.3 CDTI 163KM
Rok produkcji:2016
▪ Wymiana kompletnego sprzęgła wraz z kołem dwumasowym.

Zdarza się, że nie musimy poświęcać wiele czasu na weryfikację, ponieważ niektóre usterki objawiają się w jednoznaczny sposób. W tym przypadku nie mieliśmy wątpliwości co do wyeksploatowania sprzęgła oraz koła dwumasowego. Opisaliśmy możliwe symptomy kilka postów wcześniej i zachęcamy do przeczytania artykułu.

Dzięki współpracy z największymi dostawcami części oraz rozbudowanym wewnętrznym magazynie mogliśmy niezwłocznie przystąpić do wymiany.

W między czasie wykonaliśmy dodatkową weryfikację stanu technicznego pojazdu. Okazało się, że klocki hamulcowe osi przedniej kwalifikują się do natychmiastowej wymiany. Pozostałe elementy zawieszenia jak i układu hamulcowego nie budziły żadnych wątpliwości.

Posiadam samochody firmowe, jak rozpocząć współpracę?

Nie posiadamy żadnych skomplikowanych procedur oraz wymogów, które musisz spełniać. Umów wizytę, a następnie skontaktuje się z Tobą dedykowany doradca serwisowy. Będziesz miał okazję poznać nasz sposób działania i mamy nadzieję, że nigdy już nie pomyślisz o zmianie warsztatu.

Czy podobał Ci się ten wpis?

Kliknij w gwiazdkę żeby wystawić ocenę.

Średnia ocena: 5 / 5. Liczba głosów: 8

Jak dotąd nikt nie ocenił tego wpisu. Bądź pierwszy!

2 komentarzy
    1. Bardzo chcielibyśmy odpowiedzieć Panu na to pytanie, natomiast mail, który Pan podał jest nieprawidłowy, a my mamy za mało informacji by móc precyzyjnie wycenić usługę i kwotę części. Prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy. Przygotujemy dokładną wycenę i przedstawimy możliwe termin wizyty.

      Serwisujemy bardzo dużo samochodów dostawczych, z całą pewności świadczy to o tym, że ceny w naszym serwisie są akceptowalne. Chętnie zajmiemy się Pana samochodem.

      Pozdrawiamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powiązane posty
Call Now Button